Co Vám můžeme nabídnout?

Jestliže jste dokončili stavbu a chcete mít okolí upravené a čisté, zavolejte nám a my se postaráme o odvoz odpadu nebo suti.

Pokud třeba renovujete chalupu a vznikl vám střešní odpad, jako jsou taška či staré okapy, není nic jednoduššího, než nás kontaktovat. My se o vše postaráme.

Vzhledem k nabízeným službám odpadního hospodářství nabízíme nejen odvoz suti a stavebního odpadu, ale zajišťujeme také kompletní dopravu pro veškerý materiál , který potřebujete dovézt, od písku, štěrku, kamení, hlíny až po různý zahradnický materiál, jako je mulčovací kúra, dřevo aj.

U nás najdete vždy to, co hledáte. Jsme připraveni na přepravu jakéhokoliv materiálu, naše služby jsou rychlé a spolehlivé. Provozujeme nákladní autodopravu vozidly 6×6 a 6×4.

Firma Kapela s.r.o. se dále zabývá pronájmem dopravně-stavební mechanizace, v našem portfoliu najdete  demoliční práce, recyklace stavebních odpadů, výstavba komunikací, inženýrských sítí, , kontejnerová doprava, výkopové práce, odvoz suti, odvoz materiálu, odvoz stavebního odpadu, různé terénní úpravy, zimní údržba komunikací aj.

Naše pole působnosti je celá ČR, zejména pak středočeský kraj a také naše Deponie – Praha.

Ukázky naší práce

Rádi byste využili našich služeb?

Pokud máte zájem o naše služby, vyplňte formulář vedle, popřípadě navštivte naši stránku kontakt pro více informací.

Zkušení technici
Důslednost při plnění termínů
Vstřícnost a profesionalita